Okna při výstavbě

0
37
Reklama

Už nějakou dobu sníte o vašem vytouženém domku a nyní vaše představy začínají nabírat reálné rozměry. Máte ve výhledu krásný moderní a nadčasový příbytek, jehož velkorysé prostory vám dodají pocit prostornosti nebo vaše srdce bije spíše pro útulný harmonický domov, ve kterém cítit nádech přírody z každého koutu? Pokud jste se rozhodli pro kterýkoliv, každý z nich si zaslouží okna, které ho budou vystihovat, ba přímo podtrhnou jeho osobitost.

Hliník jako záruka komfortu a estetiky

V posledních letech je ‚boom‘ hliníkových oken nepopiratelný. Široká škála barev od sametové bianco až po módní antracit, lesklý hladký povrch nebo příjemná struktura Raffaelo, to vše ovlivňuje výraz oken av konečném důsledku i celkový dojem stavby. Ty současné se stále více spojují s rozměrnými proskleních, které dodávají punc luxusu a šarmu. Stylová jednoduchost, čistota linií a minimalismus rámů darují vašemu domu prostor navíc. Vždyť kdo by nechtěl mít obývák téměř na dotyk spjatou s okolní zahradou, když hřátí prvních jarních paprsků či podzimní atmosféru padajících listů cítíte přímo z vašeho křesla.

Abyste i během chladných zimních dnů neztrácely nic na tepelné pohodě, důležité je zaměřit se nejen na vzhled, ale i kvalitu oken. V oknech Kalypso se snoubí oba tyto požadavky. Pokud toužíte po velkých prosklení, zdvižně-posuvným systémem 77 SLK rozhodně nešlápnete vedle. Bezrámové provedení a minimální pohledová šířka tvoří ničím nerušící přechod mezi místností a exteriérem, čímž zlepšují výhled a opticky zvětšují obytný prostor. Při každodenním používání jistě oceníte bezbariérový práh a nenáročnou manipulaci s křídlem zaručenou i při větších rozměrech, kterou lehce zvládnou i děti. S příchodem převratného okna AL EVO 77 více nemusíte slevovat ze svých nároků na tepelně-izolační vlastnosti hliníkových oken. Parametry U f = 0,95 W / m 2 K a U w od 0,72 W / m 2 K dosaženo díky inteligentnímu spojení patentované geometrie a vysoké kvalitě materiálu zajistí, že se i v těch najsychravejších dnech budete cítit chráněn před nepřízní počasí.

Vneste do vašeho domova kousek přírody

Představte si tiše praskající oheň v krbu, vy ležíte pod měkkou huňatou přikrývkou a romantickou atmosféru dotvářejí krásné dřevěná okna, z nichž přímo cítíte vůni lesa.Pokud i vy toužíte po teplém útulném domově, plném přírodních materiálů, které jsou pohlazením pro duši a současně chcete okna trvanlivé, nenáročné na údržbu a odolné vůči vlivům počasí, sáhněte po dřevohliníkových oknech . V kombinaci dřeva z interiéru a hliníku z exteriéru se setkává tradiční s moderním a vkusné s praktickým. Rozhodně i označení ‚úsporný‘ je na místě, protože okna Kalypso DH Aktiv se vyznačují vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi (U w již od 0,80 W / m 2K).

Svěřte se do rukou odborníkům

Každý kdo staví dům ví, jak náročné to je. Věnovat se každému jednomu komponentu, pečlivě zvážit jeho výběr. Je třeba postupovat krok po kroku, od podlahy až po strop, myslet dostatečně předem. Je opravdu nesmírně těžké dokázat si předem promyslet i ty nejmenší detaily. A právě tento problém vyřeší v Kalypso za Vás. Pokud se svěříte do jejich služeb, navrhnou a zrealizují vám vše týkající se stavebních otvorů. Krásné okna až po zem, ze kterých můžete sledovat západ slunce přímo z pohodlí vaší pohovky? Velké prosklení doplněné o moderní exteriérové žaluzie , které vytvoří příjemnou atmosféru i během horkého slunečného dne, či luxusní posuvná síťka , která ochrání před nežádoucím hmyzem a to vše v barvě dokonale sladěné k oknu se všemi promyšlenými detaily. Starosti si nemusíte dělat ani s vaší garážovými vraty. Stačí spolu s okny vybrat barvu a typ lamel, ao montáž a exaktní nastavení bude postaráno.

PR_012017

 

Reklama