Osvětlení domácnosti

0
8
Reklama

Philips rozšiřuje portfolio Hue o designové i technologické inovace. Philips Hue je rodina produktů inteligentního osvětlení domácnosti. Díky speciálním vypínačem a ovládání prostřednictvím smartphonu nebo tabletu je možné dosáhnout obrovské možnosti přizpůsobování světla aktuálním uživatelským potřebám.

Philips Hue tak překonává roli standardního osvětlení, přičemž se ve vašich rukou stává nevídaným nástrojem interiérové kreativity.

Bez překážek

I když mohou zařízení této série působit jako ze sci-fi filmu, jsou plně využitelné i v domácnosti se standardním řešením osvětlení. Žárovky Philips Hue jsou totiž díky nejrozšířenějšímu závitu E27 plně kompatibilní s běžnými svítidly, například se stropním svítidlem nebo stolní lampou.

Philips Hue nejsou jen žárovky. K dispozici je velké množství rozmanitých designových svítidel od lustrů, přes bodová světla až po stolní lampy. Všechny se vyznačují čistými tvary a jednoduchým designem. V rámci rozšiřování portfolia představuje Philips nové modely s integrovanou technologií Hue, přičemž se však nezapomíná ani na technologický pokrok.

Světlo v pohybu

Novinkou je Hue motion sensor, který reaguje na pohyb a hlas. Netřeba se ho dotknout, ani použít tablet či smartphone, nakolik se světlo po příchodu do místnosti zapne automaticky. Je na baterie, takže jej lze umístit kamkoliv, odkud může vhodně snímat pohyb v pokoji. Při dlouhodobé absenci pohybu se světlo nevypne, ale pomalu slábne, přičemž je intervaly lze nastavovat pomocí aplikace. Dokáže také reagovat na množství denního světla, kterému přizpůsobuje svit žárovek v místnosti, čímž šetří elektřinu. S Philips Hue jsou možnosti kreativity téměř nekonečné.

elektro-philips--svietidla

 

Reklama