Paropropustný tepelně izolační systém Baumit open

0
12
Reklama

Zda zateplujete novostavbu nebo rekonstruujete starší dům, tepelně izolační systém Baumit open je ideálním řešením. Základní součástí systému Baumit open jsou fasádní izolační desky OpenTherm s pravidelným rastrem otvorů, které umožňují masivní a rychlý odvod vodní páry z konstrukce.

Všechny vrstvy systému – lepicí hmota openContact, izolační deska OpenTherm a fasádní omítka openTop či samočistící NanoporTop, tvoří jeden harmonický a propustný celek.

Systém Baumit open má stejnou propustnost vodních par jako cihlové zdivo, což vytváří z fasády homogenní konstrukci s vynikajícími stavebně-fyzikálními parametry.

Zvýšená paropropustnost všech vrstev systému Baumit open umožňuje až o 50 procent rychlejší vysušení novostaveb, které jsou zatíženy stavební vlhkostí. Baumit open výrazně snižuje riziko kondenzace vodní páry v konstrukci, což má zásadní vliv na hygienu prostředí a optimální vnitřní klima zateplené budovy. Málokterá jiná skladba tepelně izolačního systému dokáže ochránit fasádu tak efektivně a ohleduplně jako tepelně izolační systém Baumit open. Tento jedinečný systém zcela přirozeným způsobem as využitím základních fyzikálních principů splňuje představy o zdravém bydlení, dlouholeté spolehlivosti a ekonomické výhodnosti.

Jedinečný paropropustný tepelně izolační systém Baumit open získáte nyní za super cenu!
• Izolační desky Baumit OpenTherm nyní za cenu běžného polystyrenu!
• Baumit open dýchá 4x více než běžný tepelně izolační systém.
• Akce platí od 1.9. do 31.10.2015.

Reklama