Plánujete zakoupit sedačku?

0
15
Reklama

    Koupě nového nábytku je poměrně náročnou záležitostí pro každého z nás.

 Sedačky nejsou výjimkou – ta nová by nám měla dobře sloužit, musí být pěkná a cenově dostupná. Sáhněte však v první řadě po kvalitě a spolehlivém prodejci, abyste pak nemuseli sedačku reklamovat.

Několik možností

            Hledáte do vašeho obývacího pokoje novou sedačku, ale nevíte si vybrat? Zkuste nakupovat podle toho, jak svůj obývací pokoj využíváte či plánujete využívat.

Pokud milujete posezení s přáteli, víte se spolu mluvit dlouho do noci a je ve vaší obýváku rušno, volte velkou rohovou sedací soupravu, na níž se bude všem pohodlně sedět av případě potřeby ji hned roztáhnete na obrovskou postel minimálně pro dva, ne-li rovnou i pro tři. Podle uvážení k ní můžete, ale nemusíte, dokoupit i křeslo pokud je také v nabídce. Skvělá je koženka nebo pravá kůže, protože nápoje nebo rozlitou kávu postačí pouze otřít do hadříku či nechat vsáknout do papírového ubrousku.

Rodina s dítětem stejně ocení koženou sedací soupravu. Děti často trousí jídlo, vysypat z misek kaše nebo oblé nápoji. To vše byste z látkové sedačky jen těžko vydrhli a pokud se k tomu přidají ještě barvičky, ze sedačky to nezošúchate. Kůži však vždy stačí jen vytřít. Co se týče velikosti, volte buď sedací soupravu pro tři a dvě křesla, nebo sedací soupravu pro čtyři bez křesel.

Pokud jste single nebo máte menší byt, poohlédněte si menší sedačky – buď látkové nebo kožené. Do moderního interiéru se hodí i kovová konstrukce, případně zajímavé aplikace dřeva v sedačce.

Výběr té správné barvy

Barevně může sedačka v interiéru vynikat (například zvolíte výraznou oranžovou, červenou, nápaditou černou nebo pestrobarevnou) nebo s interiérem splývat a vynikat budou raději jiné doplňky. Některé domácnosti mají celou obývák sladěnou pouze v jedné barvě – pro někoho fádní řešení, pro někoho jde o symbol harmonie. Barevnosti se dnes už meze nekladou, proto se nenechte omezovat.

Reklama