Politické vtipy vynášejí: Moderátor večerní šou prodává byt za 3,7 milionu eur

0
7
Reklama

Moderátor populární americké večerní šou Seth Meyers s manželkou prodává romantický byt v srdci Manhattanu.

Není to až tak dávno, co odměnou za politické vtipy v našich končinách byla basa. Za oceánem to však vidí jinak. Satira namířena na politiky patří k nejoblíbenějším večerním programem v televizi. Mnohé šou dokonce mají pořadník na vstupenky pro diváky, kteří chtějí sedět v hledišti živě.

K populárním programům patří i Večerní show se Sethem Meyersem, sympatickým moderátorem, který patří v konkurenci kolegů z konkurenčních stanic ještě k těm nejlaskavějším. Televizní glosátor a moderátoři jsou nejen populární, ale hlavně dobře placeni.

Než se Seth Meyers (43) dopracoval k vlastnímu programu, psal vtipy pro největší večerní show v USA – Saturday Night Live, která má výjimečné postavení už jen tím, že od svého vzniku v roce 1975 se vysílá naživo.Podobne jako mnozí jiní kolegové v branži, kteří vyšli ze známé SNL, i Meyers pracuje na slušné kariéře. Jak jinak by se dopracoval k bydlení v prestižní části New Yorku za 4,5 milionu dolarů (v přepočtu 3,7 milionu eur)?

Byt přitom není extra velký. Co mu možná chybí na metrech čtverečních, to dohání na romantice. Moderátor s manželkou Alexi, která je advokátkou pro lidská práva, zjevně mají smysl pro útulné bydlení a rodinnou pohodu.

Byt se nachází v cihlovém domě z roku 1931. Dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj, jídelní kout a otevřená kuchyně, podlahy z dřevěných parket, vysoké stropy, funkční krb, nádherný výhled ze střešní terasy … Taková romantika se asi těžko opouští. Meyerovci však mají ve výhledu cosi větší …

Reklama