Skrytě dveře elegantně

0
8
Reklama

Knauf Pocket Kit představuje ideální řešení tam, kde potřebujete racionální vyřešit problém s otevíráním dveří do prostoru.

Knauf Pocket Kit představuje ideální řešení tam, kde potřebujete racionální vyřešit problém s otevíráním dveří do prostoru, případně potřebujete oddělit prostor funkčně i esteticky a přitom se nechcete omezovat.

Dveře, které „zmizí“ ve stěně, představují ideální způsob, jak spojit efektivitu, ušetřit prostor a přitom elegantně vyřešit potřebu případného oddělení místností.

Novinkou společnosti Knauf je systém pro posuvné dveře Knauf Pocket Kit. Ten je navržen pro montáž do sádrokartonových příček s profily CW 75 a 100 mm. Montáž je rychlá a efektivní. Na rozdíl od tradičních pouzder pro posuvné dveře to zvládne i jeden člověk.

Posuvné dveře v systému Knauf poček Kit vytvářejí dodatečný prostor, protože při nich nemusíte počítat s potřebným manipulačním prostorem pro otevírající se dveře. Zároveň jejich bezbariérová konstrukce umožňuje jednoduché oddělení prostoru, aniž byste potřebovali práh.

Černá eloxovaná montážní lišta je diskrétní a poskytuje výbornou optiku i při otevřených dveřích, zároveň zajišťuje bezproblémový pohyb dveří v příčce. Samotné pouzdrové profily jsou z hliníku, což zaručuje odolnost systému vůči prachu a vlhkosti. Nosné vozíky s kuličkovými ložisky zajišťují plynulý a tichý pohyb i při dlouhodobém používání posuvných dveří. Celý systém Knauf Pocket Kit je bezúdržbový.

Do systému Knauf Pocket Kit můžete osadit jakékoliv vhodné dveřní křídlo (dřevěné i skleněné s rámem) o tloušťce 40 mm, výškou do 2110 mm a šířkou 650 – 900 mm s hmotností do 80 kg. V případě použití nadstandardních nosných vozíků může být váha až do 120 kg.

Knauf Pocket Kit je díky jednoduché montáži, důmyslnému uchopení závěsného systému a inteligentnímu řešení ideální volbou všude tam, kde potřebujete oddělit prostory a nechcete si přitom omezovat plochu místností tradičními dveřmi.

Reklama