Věčně mladý miláček Hollywoodu prodává romantické hnízdečko

0
7
Reklama

Americký herec, producent, režisér a výtvarník James Franco má navzdory blížící se čtyřicítce stále mladistvě zjev, i svěží životní tempo. Tento ptáček se zjevně jen tak lehce neusadí.

Málokterý herec v Hollywoodu se může pochlubit tolika aktivitami, jako James Franco. Jen v minulém roce hrál, produkoval, režíroval více než 60 projektů, vedle toho přednášel na vysoké škole v Palo Alto, hrál v kapele Daddy a maloval kolibříky.

A ani letos neplánuje zpomalit – co se dá usoudit podle toho, že minimálně 20 jeho hereckých projektů dokončil, další desítka se již dokončuje příští rok a také jeho akademické ambice se mezitím rozšířily na několik amerických škol.

Franco rozhodně nezahálí. Zatímco jeho mladší bratři Dave a Tom už našli partnerky, James je oficiálně single. Možná i proto se rozhodl změnit vzduch – a prodává svůj hipstersko-bohémský dům u Stříbrném jezeře v Los Angeles.

Za tři ložnice, tři koupelny a čelové obytnou plochu 140 m² přitom chce necelý milion dolarů. Přesněji, 949 tisíc amerických dokařů s tím, že před pěti lety dům koupil o více než 200 tisíc levnější.

Krásný dům ze začátku 20. století však stojí za to. S tímto se ani neklidná duše Jamese Franca asi nebude snadno loučit.

Reklama