Pořádně si to zvažte!

0
2
Reklama

Dvakrát vážit, až potom péct … i takto by se mohlo interpretovat známé pořekadlo. V tomto předvánočním čase se ke slovu dostávají i ty kuchyňské váhy, které během roku zapadají prachem. Všude to voní, všude se peče, zdobí, všude se pozorně váží … Na jaké váze vážíte vy? Mechanické či digitální?

Stylová váha od firmy Kűchenprofi, s pětiletou zárukou. Váha z nerezavějící oceli váží do 2 200 g po 200 g. Rozměr: průměr 21 × 15, 5 cm.

Elegantní mechanická váha z třešňového dřeva, pochromovaného kovu a nerezu od firmy Morinox. Váží do 3 kg po 100 g.

Veselá váha – želva od firmy Guzzini. Digitální váha z plastu váží do 3 kg po 1 g.

Digitální plochá váha z matného nerezu od firmy Brabantia, s pětiletou zárukou. Váha nezabere mnoho místa. Váží do 3 kg po 1g.

Štíhlá váha Siemens Porsche Design v barevné kombinaci černé metalízy a broušeného hliníku váží s přesností na jeden gram až do dvou kilogramů. Údaje o hmotnosti se zobrazují na dobře čitelném LCD displeji, kterému není cizí ani vážení v librách. Zajímavostí je funkce TARA, se kterou už nebudete muset vážit jednotlivé položky zvlášť.

K vánočnímu pečení neodmyslitelně patří i formičky na vykrajování vánočního cukroví. Klasické plechové formičky různých tvarů.

Reklama