Předěláváte koupelnu a WC?

0
3
Reklama

Kachličky, potrubí, rozpočet a finance … Jistě nemusíme jmenovat stovky drobností, na které je třeba myslet během rekonstrukce koupelny. Co takhle myslet v první řadě na své zdraví a ještě i ušetřit? Začněte na vaší toaletě!

Bidety se pomaličku dostávají do koupelen a jejich majitelé i vědí proč. Na luxus v podobě hygieny a pohodlí, který tento vynález nabízí, se velmi rychle zvyká a my máme pro vás 5 důvodů, proč by neměl chybět ani u vás doma.

1. Ušetříte místo

Nemusíte rozšiřovat prostory své toalety. Věděli jste, že moderní elektronické bidety nabízejí možnost instalace přímo na porcelánovou mísu? Stačí mít v prostoru přípojku na vodu a elektřinu.

2. Ušetříte své finance

S bidetem ušetříte své eura nejen na vodě, kterou byste utratili při sprchování, ale i na toaletním papíru. I když se vstupní investice může zdát vyšší, za rok ušetříte minimálně 50 kotoučů toaletního papíru. Kromě toho můžete díky elektronickému bidetu BioBidet nyní ušetřit až 300 €, v rámci jejich velké stavební akcie.To se vyplatí, co říkáte?

3. Moderní řešení pro vaše pohodlí

Technika jde dopředu a přizpůsobuje se našim požadavkům. V Asii o tom už dávno vědí. Až 70% japonských domácností používá elektronický bidet! Bidety mají kromě čisticí funkce různé vymoženosti pro váš komfort. Například, nastavte si teplotu a tlak vody, zda teplotu sušícího vzduchu a přesné směrování trysek tak, jak vám to vyhovuje. Vyhřívaná deska, zda pulzní masáž? Ano, to vše a ještě víc! Viz vtipné VIDEO reakce lidí, který elektronický bidet použili poprvé.

4. Snadná údržba a ovládání

Kromě toho, že šetří vaše peníze, nemusíte si lámat hlavu ani nad údržbou. Bidet má trysku, která se před a také po použití bidetu automaticky sama opláchne. Nemluvě o jednoduchém ovládání bidetu, které zvládnou i malé děti, či starší lidé.

5. Ušetříte své zdraví

Posledním a tím nejdůležitějším důvodem je vaše zdraví. Nemusíte mít jen sedavé zaměstnání, věnovat se cyklistice či výkonnostním sportem, abyste měli důvod udržovat si dokonalou intimní čistotu a předcházet nemocem.

Pravidelná hygiena po každé toaletě pomáhá při léčbě hemeroidů, rakoviny tlustého střeva, děložního čípku či různých infekcí a zánětů. Doporučuje se také těhotným ženám během těhotenství, jakož i starším a nemocným lidem s omezeným pohybem. Každý člen vaší rodiny si ho oblíbí pro pocit čistoty, pohodlí a ještě i ušetříte penízky, zdraví a přírodu.

Reklama