PRIMALEX přináší moderní řešení pro fasády

0
17
Reklama

Fasádní portfolio produktů Primalex prochází letos zásadní změnou. Kromě změny etiket, budou uvedeny i nové výrobky reagující na potřeby trhu. Novinkou v produktovém portfoliu značky jsou dva produkty, které obnoví vaši fasádu k nepoznání.

Primalex ČISTIČ FASÁD

Tento profesionální přípravek s ověřeným účinkem odstraní všechny nečistoty – řasy, plísně i houby. Je vhodný nejen na renovaci povrchů všech druhů fasád, ale také na beton, kameny nebo cihly. Jeho moderní složení bez obsahu kyselin, chloru a těžkých kovů nepoškozuje životní prostředí, a proto se nemusíte bát, že bude vaše zahrada v okolí opravované fasády zničena nebo nebezpečná.

Primalex RENOVAČNÍ FASÁDNÍ BARVA

Primalex Renovační fasádní barva – je speciální elastická nátěrová hmota připravená na tónování do množství odstínů v Kolorovacích centrech Primalex. Spolehlivě vyplní nikoli dynamické vlasové trhliny v podkladech až do velikosti 0,5 mm. Zároveň nepraská v místech, kde je nanesena silnější vrstva (např. Rýhy, prohlubně, nerovnosti). Obsahuje i silikonové hydrofobizační prostředky, a proto garantuje nižší špinivost a vyšší hydrofobicitu. Navíc garantuje odolnost proti plísním a řasám ověřenou podle normovaného evropského postupu měření účinku fungicidních látek.

Nenáročnost použití obou novinek a dodržení doporučeného pracovního postupu obnovit fasádu rychle, kvalitně a na dlouhou dobu. Všechny fasády mohou vypadat lépe s novinkami od Primalex-u.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Reklama