Revoluce ve zdravém vaření

0
3
Reklama

Žít zdravě není módní trend. Je to revoluce, která vám o poznání zlepší každý jeden den vašeho bytí. Nemusíte ráno běhat 5 kilometrů či jíst jen syrovou zeleninu. Vše je o tom, co vložíte do úst. A o tom, zda se cítíte dobře tam, kde jste.

Vaše tělo je dokonalým důkazem toho, jak se k němu chováte. Zdravé jídlo dokáže výrazně zlepšit kvalitu života. Nemusíte se proto omezovat, právě naopak. Dopřejte si množství čerstvých potravin připravených přirozeným způsobem a objevte technologie, které využívají šéfkuchaři z nejlepších restaurací po celém světě. Zelenina neztratí tepelnou úpravou svou barvu a tvar, maso je křehké, šťavnaté a plné chuti – seznamte se s parními trubkami Electrolux s funkcí SousVide.

Objevte skutečnou chuť

Kdo ochutnal jídlo připravené v páře, poznal přirozenou chuť jídla. Multifunkční trouba spojuje tradiční horkovzdušný ohřev s horkou párou, díky čemuž připravíte lahodné jídla zdravě a efektivně. Nerezová ocel s povrchovou úpravou proti otiskům, 90 integrovaných receptů, 24 teplotních programů, použití zbytkového tepla, udržení teplého povrchu, masová sonda, dětský zámek, topný systém UltraFanPlus, funkce rychlého vypnutí, automatický návrh teploty a barevný dotykový dispej. A tam ještě nekončíme. Při přípravě vašich oblíbených pokrmů si můžete vybrat ze tří základních kombinací, které mění poměr páry a teplého vzduchu. Vytvoříte tak dokonale zdravé zeleninové pokrmy pro celou rodinu, křupavé pečené kuře pro romantickou večeři a nejvoňavější domácí pečivo na nedělní snídani do postele.

Moderní kombo

Nebojte se, nemusíte měnit své zažité zvyky a vzdát se oblíbených receptů. V parní troubě připravíte cokoliv, ale chutnější a zdravější. Uvidíte však, že vám nedovolí neexperimentovat. Jídla připravené v páře obsahují o 50% vitamínů a minerálů více, než při jiné tepelné úpravě. Připraveni na tuto změnu? Tak vytáhněte další eso z rukávu.
Červená barva zvyšuje tep, dodává energii a naplní vás nevídanou silou. Přesně to se stane i když vstoupíte do kuchyně Fashion Red z dílny Sykora. Promyšlená kompozice dostane všechny vaše smysly. Kombinace matných a lesklá povrchů, nepřehlédnutelná textura dubového dřeva a výrazné teplé červené akcenty promění kuchyni na váš nevyčerpatelný zdroj pozitivní energie. Žijte tam, kde se cítíte dobře. Využijte prostor na maximum. Proč by se měla kuchyňská linka končit seříznutým korpusem, když si můžete užívat prostorový luxus poličky na vaše oblíbené kuchařské knihy nebo láhve vína.
Roletka, která skrývá police, nechává prostor vaší fantazií. Elegantní podsvícení horních skříněk opticky zvětšuje prostor a je nevtíravým pomocníkem při pozdním vaření večeře či při dlouhých posezeních v kuchyni při dobrém víně a intimním rozhovoru. Skvělý doplněk k modernímu životnímu stylu, kde má všechno své místo a čas je vzácná komodita.

Vyvýšený barový pult se sezením využijete na rychlé snídani nebo zdravý oběd. Zkombinujte kuchyni Sykora Fashion Red s multifunkční troubou Electrolux a zlepšíte kvalitu života, nejen svého, ale i své blízké. Zdravé vaření v zdravém prostoru není nuda, je to moderní životní styl.

Reklama