Robotická sekačka Landroid 2.0 WG794E

0
11
Reklama

Sečení 20 – 60 mm (v 5-ti stupních) a je určena pro plochy trávníků od 100 do Robotická sekačka WORX Landroid dostala v nezávislém testu časopisu dTest 70% a obsadila druhé místo v konkurenci 9 produktů.

Je vhodná pro všechny typy trávy a poradí si téměř s jakoukoli zahradou, kterou zvládají běžné benzinové a elektrické sekačky. Je vysoce odolná a poseká i mokrý trávník. Důležitou součástí robotických sekaček je drát, který musíte položit po obvodu Vašeho trávníku. Sekačka rozpozná drát pomocí speciálních senzorů a zajistí, aby vždy zůstala uvnitř takto vyznačené oblasti. Landroid se spouští manuálně, nebo se aktivuje automaticky, podle toho, jak je Landroid nastaven. Stroj systematicky prochází v křížové variaci trávník několikrát tam a zpět, aby pokryl plochu celého trávníku. Robotická sekačka Landroid je poháněna dobíjecí Li-ion baterií a vydrží bez přestávky pracovat 2 – 3 hodiny podle hustoty trávníku.

Nabíjení baterie pomocí rychle-nabíječky trvá pouze 90 minut.

Pak je Landroid opět připraven ke své práci. Sekačka Landroid má nastavitelnou výšku 1000 m2.

Robotická sekačka Landroid je určena pro mulčování. Mulčovací nůž precizní sekají Váš trávník při 2800 otáčkách za minutu, což je přibližně dvakrát více, než u běžných sekaček. Díky mulčování není třeba sbírat posečenou trávu a navíc se zabezpečuje recyklace posekané trávy, čímž se usnadňuje údržba trávníku a ušetří se až 25% zavlažování a hnojení. Posekané kousky trávy se v trávníku rychle rozkládají a uvolňují do půdy prospěšné a hodnotné živiny. Výsledkem je lepší vypadající a zdravější trávník.

Po zakoupení robotické sekačky je třeba udělat podle návodu prvotní snadné nastavení, které může provést kdokoli.

Základní příslušenství:
Nabíjecí stanice s kabelem 15 m
Kolíky pro upevnění stanice
180 m obvodového drátu
200 ks upevňovacích kolíků

Technické parametry:
Šířka sečení 18 cm
Akumulátor – 28 V, Max Li-Ion
Doba nabíjení 1,5 hod.
Výška sečení 20 – 60 mm
Polohy nastavení výšky 5
Svahová dostupnost 20 ° (35%)
Sekání / 1 nabití 2,5 hod. (podle stavu trávníku)
Prům. doba sečení 500 m² / 13,5 hod.
Doporučená plocha sečení až 1 000 m²
Sekací systém hlava / 3 nože (4x břit)
Hmotnost 8,3 kg

Reklama