Co se stěnou za televizorem

0
14
Reklama

Šikovné designérky Ivana a Simona z interiérového studia Live in jsou tu pro vás, milí čtenáři. Nevíte si poradit při zařizování nového bydlení či rekonstrukci? Zeptejte se jich, rádi pomohou!

Napsala nám paní Eva, která se ptala na možnosti dekoru stěny, která stojí za televizorem. V současnosti plánuje rekonstrukce obýváku a neví si rady. Víme přece, že samotný televizor nestačí, protože by jeho okolí vypadalo příliš prázdné a nehezké. Proto jsme se zeptali našich šikovných designérek Ivany a Simony, které pro paní Evu mají pár zajímavých tipů:

Tato otázka je od našich klientů velmi častá při zařizování obývacího pokoje. Televizor na bílé stěně je fádní a my se snažíme aby koukání na TV bylo pro klienty uměleckým zážitkem i ze strany designu okolí televize.

Stěna za televizorem se dá oživit několika způsoby. Nejjednodušším a nejméně nákladným způsobem je položení tapety (nebo pásu tapety) na stěnu za TV. U nás preferovaným způsobem, jak tento prostor oživit, je dát za TV nápaditý obklad. Ať už dřevěný nebo v dekoru dřeva, stejně je oblíbený i jednobarevný obklad.

Obklad může být také v různých velikostech a tvarech – desky určitého formátu nebo úzké vysoké laťky … Záleží samozřejmě na rozměrech a celkové dispozici daného prostoru.

Tento prostor dokáže také ozvláštnit stěrka nebo pouze samotný nábytek. Vhodně zvolená tzv. nábytková TV sestava může být stejně poutavá a moderní. A samozřejmě praktická.

Reklama