Sprchové kouty, zástěny a dveře jako praktické řešení sprchování

0
38
Reklama

Raději se koupete, nebo sprchujete? Pro sprchu jednoznačně hovoří úspora vody, a to se v dnešní době hodně cení. Možná i proto v moderní koupelně najdete spíše sprchový kout než vanu. Přesto se nevylučuje mít v ní obojí. V každém případě je sprchování trendem, jemuž propadá stále více zákazníků.

Sprchování vs. koupání

Kdo se rád naloží do vany plné příjemně teplé vody, tomu se může zdát rychlé sprchování ztraceným časem. Ale představte si, že stojíte ve sprchovém koutě, po těle jste si rozetřeli příjemně vonící a svaly uvolňují sprchový gel a na sebe necháte téct vodu, jež z vás smývá pot, špínu a spolu s nimi i starosti. I tak se dá pohodlně relaxovat.

Sprchové kouty v současnosti koupíte v různých variantách. A bude záležet na vašem vkusu a potřebách. Koupelna může být pojata minimalisticky a do ní přesně vyberete ten typ sprchového koutu, který se k ní bude hodit. 

Sprchové kouty, v nich lze příjemně relaxovat

Aktuální trendy v koupelně hovoří jasně pro neutrální barvy a minimalismus. I v tomto duchu lze pořídit sprchový kout. Stačí si prohlédnout nabídku značek Ravak, Jika, Duscholux, Hüppe nebo AlcaPlast. Je pestrá a nenechá nikoho na pochybách, že umějí poskytnout zákazníkům to, co chtějí. Ať už se jedná o sprchové kouty rohové či čtvrtkruhové, všem vévodí průhledné dveře jako zajímavý designový prvek.

Sprchové stěny jako jednoduché řešení v malých koupelnách

Každý nemá k dispozici velkou koupelnu, a přesto potřebuje vyřešit očistu těla sprchováním. Zde se přímo nabízí pořízení sprchové stěny. Ta má jednu velkou výhodu – neobsahuje žádné prvky, v nichž se tak rád usazuje vodní kámen nebo mýdlo. Z toho pramení rychlá a snadná údržba sprchové stěny. V Keraservis vám nabídnou značky Gustavsberg, Duscholux, Riho nebo Ravak. Stačí si prohlédnout nabídku a vybrat si podle svého vkusu.

 

Pohodlné sprchové dveře

Jsou praktičtější klasické dveře s otevíráním do prostoru, nebo ty posuvné? Kdo s tímto má zkušenosti, ví, že z dveří klasických tak ráda stéká voda na podlahu i v místech, kam by vůbec neměla přijít. Pak musíte jít a vodu z podlahy setřít, čímž se poněkud komplikuje jinak pohodové sprchování. Když si u posuvných sprchových dveří pohlídáte kvalitu pojezdů, aby nikde nezadrhávaly, jistě s nimi budete mnohem více spokojeni. Vedle pohodlnější údržby také sprchové dveře Hüppe, Riho i Ravak šetří místo v koupelně. Oceníte je tedy v menších prostorech.

Pevné sprchové zástěny se snadnou údržbou

S malou koupelnou jdou ruku v ruce pevné sprchové zástěny, jež prostor v ní účelně rozdělí. Toto bude místo pro sprchování a zde se můžete oblékat nebo se věnovat očistě zubů. Ano, tak jednoduché to je. Pevné sprchové zástěny Duscholux a Ravak se vyznačují především snadnou údržbou. Opravdu stačí z průhledné stěny setřít kapky vody a je uklizeno.

Ať už pořizujete sprchový kout, nebo jen zástěnu v dnešní široké nabídce si jistě vyberete.

 

Reklama