Světový šampion v úspoře vody

0
2
Reklama

Dokonalý účinek a enormně nízká spotřeba vody. To jsou hlavní přednosti nových myček Bosch řady ActiveWater Eco. Spotřebitelům nabízejí výborně vyčištěn nádobí, a to při spotřebě jen 7 l vody.

Myčky nádobí ActiveWater Eco značky Bosch přicházejí s novinkou – ekologický koncept využití vody ActiveWater, který dokáže ušetřit až dva litry vody v porovnání s předchozími modely této třídy. Díky tomu nemusíte při mytí nádobí utratit zbytečně už ani jedinou kapku vody.

Ekologický systém ActiveWater
Inteligentní systém kontroly spotřeby vody je postaven na jednoduché myšlence "uschovat" použitou vodu na její opětovné použití, dokud definitivně neztratí čistící sílu. V praxi to funguje tak, že se čistá voda z fáze sušení, když se horký nádobí oplachuje čistou studenou vodou, uschovává do speciálního vakuově uzavřeného zásobníku a opět používá při dalším mytí. Každých sedm mycích cyklů dochází následně k automatickému čištění zásobníku na vodu z oplachování. Celková spotřeba při programu Eco je tak jen sedm litrů, což myčky ActiveWater Eco posouvá do pozice držitele zaslouženého titulu "světový šampion v úspoře vody".

Šetřit vodou pomáhá i senzor naplnenia.Ten dokáže v závislosti na obsahu naplnění myčky přizpůsobit objem vody a energetickou spotřebu konkrétním potřebám.

Šetří i čisticím prostředkům
Myčky nádobí ActiveWater Eco nešetří jen vodou, ale díky technologii dávkovacího asistenta nabízejí i 100procentní využití mycího prostředku. Podstatou dávkovacího asistenta je "záchytná přihrádka". Do ní během mycího cyklu zapadne tableta, takže není možné, aby uvízla mezi talíři nebo v koši na příbory, kde by se pravděpodobně zcela nerozpuštěné, A to by samozřejmě mohlo ovlivnit kvalitu mytí.

Užitečnou pomůckou na uspořádání nádobí je teleskopická příborová zásuvka Vario. Ta nahrazuje koš na příbory, díky čemuž uvolní více prostoru ve spodním koši a do myčky se vejde až 13 jídelních souprav.

Reklama