Teplo a teplá voda – přesně podle vašich potřeb

0
17
Reklama

Hledáte nový kotel pro svůj domov? Pokud jej zkombinujete se zásobníkem na přípravu teplé vody, můžete docílit komfortní teplo doma a zároveň dokonalý relax v koupelně. Ve hře je pohodlí celé rodiny.

Podle potřeb členů domácnosti navrhla značka Vaillant několik variabilních sestav.Jsou složeny ze závěsných kondenzačních kotlů s názvem ecoTEC plus nebo ecoTEC exclusive, ze zásobníků teplé vody a inteligentního regulátoru
Multimatic 700. Spolu se zvýhodněnou sestavou kondenzačních kotlů řady ecoTEC získáte balíček unikátních online služeb, výjimečných na slovenském trhu. Jednou z nich je zákaznická online servisní kniha. Díky ní můžete dostávat notifikační zprávy, které vás upozorní na pravidelné roční kontroly kotle. Zároveň umožní, abyste měli svého servisního technika vždy po ruce. Inovativní funkce, nejlepší výkon ve své třídě, spolehlivost a kvalitní komponenty. To vše nabízejí kotle z řady ecoTEC. Jsou vybaveny vším, co je nejlepší pro vás, vaši peněženku a životní prostředí. Výjimečně šetrný je závěsný kondenzační kotel ecoTEC exclusive. Tepelnou pohodu vnáší do bytů, domů i do větších budov. K dispozici je ve výkonových řadách 21 a 27 kW. V domácnosti pomáhá snížit roční spotřebu energií na vytápění až o 10% díky nejnovější kondenzační technologii s nepřetržitou optimalizací provozu. Kotel má energetický štítek třídy „A“ a splňuje nejvyšší evropské směrnice o energetické účinnosti. Vyniká vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Řešení pro nejnáročnější

Synonymem komfortu je sestava kondenzačního kotle ecoTEC exclusive (nebo ecoTEC plus VU) a závěsného zásobníku teplé vody uniSTOR VIH Q 75 B o objemu 70 litrů. Je vhodná do rodinných domů i bytových jednotek. Zejména při instalaci do bytů oceníte malou instalační plochu této sestavy. Zásobník lze namontovat vpravo, vlevo nebo pod kotel. Oku lahodí zejména shodné barevné a designové provedení kotle a zásobníku. Optimální nastavení řízení celé otopné soustavy – pro maximální úsporu energie – umožňuje ekvitermní regulátor Multimatic 700. Součástí sestavy s kotlem ecoTEC exclusive je i hydraulické propojení a jeho estetický kryt. Co však poradit velkým rodinám, které mají větší nároky na vytápění a pro přípravu teplé vody? Řešením vhodným i do vícegeneračních rodinných domů je sestava kotle ecoTEC exclusive (nebo ecoTEC plus VU) a stacionárního zásobníku teplé vody o objemu 120 nebo 150 litrů. Jde o zásobníky uniSTOR VIH R 120 a VIH R 150 s možností nenáročného propojení s kotli Vaillant. Sestava se zvykne instalovat do technických místností a sklepů.

Velmi praktické sestavy

Pokud jde o závěsný kondenzační kotel ecoTEC plus, ten je vybaven vším, co si od inteligentního kotle můžete přát. Umožňuje komfort a zároveň úsporu díky širokému modulačnímu rozsahu a optimalizaci výkonu, který zvyšuje tepelnou pohodu a zároveň snižuje spotřebu plynu. Kotle ecoTEC plus jsou nenáročné na energii.Přinášejí až 80% -ní úspory elektrické energie díky elektronicky řízenému vysokoúčinné čerpadlu a nízké spotřebě v pohotovostním režimu. Velmi praktickou sestavou pro rodinné domy i bytové jednotky, je kotel ecoTEC plus VUI s 20-litrovým zásobníkem actoSTOR s vrstveným ukládáním teplé vody. Umožňuje získat stejný komfort teplé vody jako s běžným zásobníkem o objemu 70 litrů, a to právě díky vrstvenému ukládání. Praktická je i sestava kotle ecoTEC plus VUW s průtokovým ohřevem teplé vody a 72 l zásobníkem actoSTOR VIH QL 75 B s vrstveným ukládáním teplé vody.

pr_092016

Reklama