Udělá z vás pořádného chlapa!

0
0
Reklama

Je malý, vejde se vám do kapsy, ale když se doma dostanete do problémů, zvládne i velké věci. O kom je řeč? O obyčejném a přitom absolutně geniálním "chemáčovi". Lepidle, které znali již naši otcové, ba dokonce dědové, a které prostě musí mít doma každý správný chlap. Proč? Protože vám v mnoha mrzutých situacích dokáže doslova zachránit … vy víte co!

Představte si klasickou scénu. Máte novou partnerku a ona se na vás zadívá těmi svými nevinnýma očima a poznamená cosi o tom, že by potřebovala … přilepit nový věšák na ručníky do koupelny, v kuchyni zase opravit prasklé ouško na milovaném hrnečku nebo – a tehdy jde u žen o opravdu velmi zásadní věc: postaví před vás zkažené botičky s odlepení podešví nebo odloupnutí podpatkem a bude čekat, že s tím něco uděláte. Jste přece chlap, ne? To je ta klasická ženská představa, že si umíme se vším poradit. Ale věřte, s "chemáčom", tedy lepidlem Pattex Chemoprén, si skutečně poradíte se vším.

Vyzkoušet můžete Pattex Chemoprén Univerzal. Jak již jeho název napovídá, je univerzální, a kromě například měkčeného PVC vám pomůže se vším. I s tím věšákem v koupelně, i s tím ulomení ouškem na hrnku. Výborný je Pattex Chemoprén Transparent.

To když si na vás vaše milá vymyslí například skutečně natržený potah na nové čalouněné židli, při které opravdu nebude stát o to, aby nové lepidlové spoje bylo i jen vidět.

Na její boty je zde pak Pattex Chemoprén Obuv. Speciální namíchané lepidlo které jí botičky vrátí do původního stavu. Ale nejen její. Pamatujete se na ty své staré oblíbené, ale rozlepené tenisky, které vám roky leží ve skříni a vy se jejich ne a ne vzdát, protože právě v nich jste zahráli ten nejlepší tenisový turnaj svého života? S "chemáčom" jejich opravíte. Nebo … lakovky. Málokdo z nás je nosí rád, ale potřebujeme je všichni. A není nic horšího, než když den před důležitou schůzkou či kamarádova svatbou zjistíte, že se s vámi začali loučit a ukazují vám pořádného "žraloka". Kdepak, ani ty v koši neskončí. Pattex Chemoprén Obuv si s nimi poradí.

Chcete vědět jak? Očistěte důkladně obě plochy, které k sobě budete lepit. Naneste lepidlo (protože je v tubě a má důmyslný aplikátor, půjde to snadno!), Nechte chvilku odvětrat a pak k sobě přitiskněte. Lepidlo v tomto případě potřebuje 24 hodin, aby dokonale vytvrdlo a plnilo svoji funkci, takže máte několik možností, jak to vyřešit. Buď budete celých těch 24 hodin posilovat a mačkat botu osobně, dát ji do svěráku, což znamená, že už to nebudou tak docela lakovky, nebo si vzít na pomoc Pattex pásku. To je celé!

Lepidlo je transparentní, takže nikdo nic nepozná a kdyby vám z něj potřísnilo, kam nemá, je tu ještě Pattex Chemoprén ředidlo.
A teď ruku na srdce: co všechno u vás doma by právě teď potřebovalo zásah geniálním "chemáčom"? Ať už je to cokoliv, včasný nákup to jisti !!!

Reklama