Unikátní rolety VELUX

0
1
Reklama

Nová kolekce rolet od top odborníků na design

Rolety v létě chrání domácnost před pronikáním nesnesitelného tepla dovnitř. Zároveň jsou designovým prvkem v interiéru, který významně ovlivňuje vzhled místnosti. Vyměnit rolety však není běžné, jak vyměnit povlaky na polštáře, koberce či přikrývky. VELUX proto přichází s barevnou kolekcí rolet s nadčasovým designem, který vás neomrzí.

Majitelé domu mohou vyjádřit svůj styl a dát životu pod střechou nový rozměr díky barevné kolekci rolet. Na její přípravě společnost VELUX spolupracovala s lídrem evropského trhu – s přední agenturou na predikci trendů Trend Union. Z této spolupráce vznikly barevné variace, které jsou součástí letošní kolekce rolet. Jsou elegantní a klasické, přitom však osobité a moderní.

Záruka nadčasového designu

Agentura Trend Union pomohla do sbírky vybrat stovku barev a materiálů, které odpovídají různým životním stylem a modernímu evropskému standardu. Na základě prognózy trendů lze garantovat, že každý z použitých materiálů bude aktuálním a moderním následujících několik let.

Nová barevná kolekce rolet VELUX

Z pohledu vědců jsou barvy tzv. "Tichým jazykem", který ovlivňuje naše rozhodnutí, vnímání, či náladu. Každá barva v člověku evokuje něco jiného. Z tohoto důvodu se společnost VELUX rozhodla pověřit Trend Union vytvořením kolekce barev a materiálů, které by doplnily jakoukoliv místnost – nejen útulnou obývák, ale i ložnici určenou na relax, zda kuchyni plnou odpoledního slunce. Agentura pracovala s velkým množstvím variant: s jemnými, přírodními odstíny, zářivými barvami, živými vzory a luxusními texturami. Výsledkem jejich práce je množství variací, jak vyjádřit individuální styl v interiéru pomocí barev a vzorů.

V kolekci rolet VELUX se nacházejí všechny kategorie: zatemňující, plisované, ale i žaluzie a římské rolety. Každá z kategorií má přidělenu vlastní rodinu barev. Zájemci mají větší možnost volby, ale ne až natolik, aby to vedlo k nerozhodnosti. Agentura Trend Union dbala na jednoduchost a přirozenost při výběru a skladbě jednotlivých barevných kompozic. Další inspiraci přinášejí silné městské a umělecké vlivy. Prostřednictvím rolet mohou jejich uživatelé vyjádřit svůj osobní postoj. Gert Van de Keuken, kreativní ředitel v Trend Union vysvětluje: "Naše hlavní inspirace pro novou kolekci vycházela z pocitu cítit se klidně, pohodlně a bezpečně ve svém životě. Nové trendy se hýbou směrem k neutrálním a přírodním barvám – to jsme se snažili zachytit tím, že jsme využili jemnější barevné škály a vzory. Další formou vyjádření se je trend, který je odvážnější a zaměřuje se na výraznější a umělečtější rozsah. Tyto barvy jsou intenzivnější, hustší a specifické ve vyjadřování. "

Snadná výměna

Společnost VELUX však myslí ještě více dopředu, díky konstrukci nové římské rolety je možné látky složit a vyčistit, případně vyměnit za jiný vzor nebo barvu. Za pár minut se interiér rozzáří jinou barvou a změní k nepoznání.

Reklama