Vaření hodné 21. Století

0
8
Reklama

Nový elektrický hrnec MultiCooker od Philipsu dokáže vařit, fritovat i grilovat. Oceníte ho při zařizování první domácnosti, či na koleji, ale také na chatě nebo na dovolené v kempu. MultiCooker nahradí mnohých pomocníků jako parní hrnec, fritézu, či pánve. Uvaří vám plnohodnotný oběd – od polévky, přes těstoviny, dušené maso, až po koláč, džem, dokonce jogurt.

Se šikovnou rukojetí je hrnec snadno přenosný, a tak si iv cizině můžete vychutnat pohodlí domácí stravy. Stačí k tomu obyčejná elektrická zásuvka. Potěší také, že do vaření vnáší kontrolu – umožňuje rychlou a automatickou přípravu chutných jídel bez nutnosti dozoru. Nastavit si můžete jeden z dvanácti programů, zvolit si čas vaření i odklad až do 24 hodin.

"Neskutečně všestranný, pekelně jednoduchý. Ať už jste kuchař – začátečník nebo pokročilý, rozhodne se "nepopálíte". Po vlastní zkušenosti s Multicookrom jsem přesvědčen, že vám ušetří množství času a energie, "hodnotí známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Speciálně pro Multicooker připravil knihu receptů, která je součástí každého balení. Nechte se inspirovat videem na jednoduchý a lahodný koláč Sponge Cake.

Reklama