Vaření na malém prostoru

0
1
Reklama

Na trhu je dostatek bílé techniky, která je sice malá co do rozměrů, ale velká v tom, jaký užitek je schopna poskytnout.

Vestavná kompaktní elektrická trouba Samsung FQ159ST / XEH Speed ​​Oven o objemu 42 l, grilem a mikrovlnkou. Oranžový LED displej, tlačítkové ovladače a ovladače typu POP Out, keramický plech na pečení, Twin fan ™ – teplý vzduch se dvěma ventilátory, funkce rozmrazování, 12 automatických programů, 8 programů na pečení, parní čištění, časovač s funkcí kuchyňské minutky, dětská pojistka . Rozměry: š 59,5 × v 46 × h 52,1 cm.

Mikrovlnná trouba Samsung CE1071-S / XEH kombinovaná s grilem a horkým vzduchem s vnitřním objemem 28 l. Digitální ovládání, LED displej, šest úrovní výkonu, max. čas ohřevu 99 min, automatické programy na ohřev a rozmrazování. Parní čištění. Rozměry: š 51,7 × v 31 × h 48,5 cm.

Kombinovaná mikrovlnná trouba Teka MC 32 BIS s multifunkčním pečením. Objem 32 l, elektronický řídící panel, digitální časový spínač, šest programů pro přípravu pokrmů a šest stupňů výkonu mikrovln, výklopný gril, paměť na 11 pracovních postupů, automatické rozmrazování, integrovaný otočný talíř, nucená cirkulace chladného vzduchu, čtyři úrovně umístění plechů.

Černý skleněný plynový panel Teka VR 90 4G AI AL TR, keramické sklo, čtyři samostatné litinové mřížky, systém automatického zapalování, bezpečnostní automatická zámek, varné zóny: trojitý kruhový hořák, rychlý hořák, střední a pomocný hořák.

Reklama