Jak vašemu domovu přidat styl a punc luxusu

0
5
Reklama

Prozradíme vám, která kombinace prvků přináší do interiéru dávku fantazie, vkusu, ale v první řadě originálního stylu a luxusu. Inspirujte se a udělejte svěží průvan ve vaší domácnosti.

Akcent červené

 Červená je dravá, výrazná a rozhodně odvážná barva. Zcela jistě ji nikdo nepřehlédne. Svítidla, polštáře, deky, závěsy nebo i lakované podnosy či skříňky a solitéru udělají v místnosti hodně efektní práce. Ale pozor! V žádném případě to s ní nepřežeňte, styl by se změnil na nevkus.

Dokonalé kombinování

Pokud nechcete velmi experimentovat, vsaďte na jednu z ověřených barevných kombinací. Zaručeně si jimi v interiéru jen pomůžete. Nesmrtelná černobílá, Černá do zlatou, bílá s měděnou, šedá tón v tónu a špetka oceli nebo pořádně vyleštěného stříbra.

Ať se leskne

Zlato je perfektní! Dodá luxusní vzhled i styl. Existují různé odstíny a povrchové úpravy, které doladíte skutečně ke všemu. Zároveň, zlato je nejžhavější kovový tón v interiéru. Použijte ho na doplňcích, foto rámečcích, rámech zrcadel, svícnech, ale třeba i na výšivek a potisku dekorativních polštářích v obývacím pokoji.

Dotyk za milion

Satén na záclonách nebo ložním prádle, damaškové ubrusy a závěsy, vliesové tapety na stěnách, sametové čalounění, kožešiny, ale i jemná a hřejivá vlna, dále luxusní koberce a textury .. To vše dodá nádech pravého domácího království k vám domů. Vzhled bude nejen luxusní, ale také neuvěřitelně útulný a příjemný.

Průhledná elegance

Křišťál a sklo by u vás doma rozhodně neměly chybět. Zaprvé, krásné odrážejí světlo, ať už denní nebo umělé, a zároveň nezatěžují prostor, právě naopak, dodají mu vzdušnost. Za druhé, pokud vám nad jídelním stolem bude viset bohatě zdobený křišťálový lustr a pít víno budete z pohárů z foukaného skla, luxus nejen uvidíte, ale i pocítíte na vlastní kůži.

Reklama