Velkoformátová dlažba do bytů, domů i komerčních prostor

0
161
Immagini 154
Reklama

O tom, jak nakonec bude působit vzhled místnosti, do jisté míry také rozhoduje použitý druh podlahy. Pokoj lze takto opticky zvětšit i zmenšit, dodat mu domácí atmosféru nebo plně využít praktických výhod vybrané podlahy. V současné době bytoví designéři snad ve všech pádech skloňují velkoformátovou dlažbu. Jedná se o moderní a atraktivní výrobek, který dokáže dodat bytu či domu jedinečný vzhled. Vyznačuje se nadstandardními rozměry, jež v některých případech přesahují i 2 metry na délku.

 

Lepší údržba i atraktivní vzhled

Původně se velkoformátová dlažba používala výhradně do koupelen. Protože díky jejímu použití vzniká méně spár, je její údržba mnohem pohodlnější. Pryč je věčný problém s vodním kamenem nebo plísněmi, které se tak rády v koupelnách usazují. Pak však někoho napadlo dát velkoformátovou dlažbu i mimo prostor koupelny. A děly se zajímavé věci. A to, co platilo pro koupelnu, platí i pro obývací pokoj, ložnici, kuchyni nebo chodbu – velkoformátová dlažba s menším množstvím spár je prostě báječná na uklízení a zároveň i vypadá velice dobře.

V současné době jsou oblíbené převážně přírodní tóny – odstíny hnědé, šedé a béžové či černé a jejich vzájemná kombinace, která působí esteticky i elegantně zároveň. Dlažba od italské firmy Atlas Concorde je ideální volbou pro každého, kdo chce mít ve svém bytě designově zajímavý prvek, jenž vnese do interiéru i exteriéru punc originality. Není problém si pořídit hladkou jednobarevnou velkoformátovou dlažbu stejně jako tu, jejíž vzhled imituje dřevo, mramor nebo mozaiku.

 

Její pokládka vyžaduje pečlivou práci, kterou není možné odbýt

Dnes už se používají také bezespárové velkoformátové obklady a  dlažby a ten, kdo ji pokládá na podlahu, si musí dávat velmi dobrý pozor, aby jeho práce byla na jedničku. Základem je zcela rovný podklad a kvalitní penetrace i lepení. Každá nerovnost je totiž na povrchu této dlažby viditelná. Odměnou však je její luxusní vzhled s minimem spár.

Proč koupelnu právě s Keraservisem?

Keraservis přináší svým zákazníkům prvotřídní kvalitu v podobě velkoformátové dlažby právě italského výrobce Atlas Concorde s celosvětovou působností. Padesát let praxe vyšvihlo firmu mezi nejlepší a nejvýznamnější zástupce keramického průmyslu.

Přes 60 produktových sérií s celkovým počtem 790 produktů dokáže splnit požadavky všech, kteří chtějí mít k dispozici podlahy pro luxusní rezidenční sídla i komerční prostory stejně jako pro ty obytné.

Keraservis je specialistou hlavně na koupelny. Na jejich showroom je možné si nechat poslat vzorek podlahy od Atlas Concorde a využít pak radu interiérového architekta. Pro nerozhodné je připravena 3D vizualizace, jež pomůže si lépe představit, jak bude vybraná velkoformátová dlažba vypadat v reálu. Keraservis umí koupelnu dle představ zákazníka také vyrobit, čímž odpadá nutnost obstarat si na položení zakoupené dlažby nějakou odbornou firmu. Tato služba Keraservisu šetří drahý čas jeho zákazníků.

Reklama