Vyzdobte si bydlení v tónech sychravého ročního období

0
9
Reklama

Už nemáme sladkých 30 stupňů, plavky jsme vyměnili za svetry ai dny se končí jaksi dříve.Podzim je ročním obdobím, které s sebou nese úžasnou atmosféru, barvy a čerstvý vzduch za okny.

Každé období s sebou nese své barvy, atmosféru, vůni ve vzduchu. Podzim je snad pro všechny typická zejména svou barevnou škálou, příchodem nového školního roku, zkracováním dní a čím dál tím hrubšími svetry. Jak je to s bytovými dekoracemi?

V tónech přírody

Ve svých dekoracích můžete využít jakékoliv přírodní barvy. Stačí jen, aby jste se inspirovali zbarvením listů na nejbližším stromě. Od svěží zelené, přes nažloutlou až po tmavě oranžovou a zemitou hnědou. Nic jimi nezkazíte. Ve svých dekoracích využijte také vše přírodní – kaštany, dřevěné odřezky, popadané listy, dýně, šišky, luštěniny či šipky.

Udělej si sám

Na podzimní dekorace vůbec nemusíte utrácet vysoké částky při pultech obchodů.Pokud máte trošku fantazie, krásné zátiší, věnce a jiné zdobené drobnosti si snadno vytvoříte doma sami. Jde jen o to, porozhlédnout se v zahradě, poprosit nějakého souseda a projít se po přírodě, abyste nasbírali potřebný materiál, který už jen lehce dodekorovat. Může to být jen obyčejná vyřezávaná dýně a v ní zasazené sezónní „smradky“, větvičky s Cerenia šipkami ve sklenici, na které barvami na sklo nakreslíte barevné podzimní listy nebo girlanda ze sušených plodů nad krbem.

o_10

 

Reklama