Zahradní svatby

0
56
Reklama

to je jedno z nejkrásnějších ročních období a proto by byla škoda nejkrásnější lidský cit oslavit v interiéru. Svatba v zahradě je romantická, svěží, atraktivní, netradiční a přesně taková, o jaké jste snili.

Živé květiny vyniknou více

Zahrada je sama o sobě vyzdobena díky trávníku, okrasným stromem, zda plejádě pestrobarevných květů. I slavnostní aranžování tak musí být ve znamení živých květin. Na svatbu venku je vhodné dekorovat šater, gerbery, růže, hortenzie , petúnie a aktuálně jsou v kurzu i luční květiny. Ty se však hodí spíše pro svatbu ve venkovském stylu jako na slavnostní ceremonie.

Mnoho vlastních dekorací

Zahradní svatba je unikátem i proto, že můžete realizovat mnoho vlastních dekorací. Od efektních lahví s květinami, až po vlastní romantické lucerny , svíčky , jimiž ozdobíte chodník pro příchod nevěsty. To vše lze zvládnout i svépomocí. Svatba na zahradě je co se dekorací týká zvládnutelná svépomocí. Ozdoby mohou být ze dřeva, skla papíru, vlát ve větru, na provázcích, viset kdekoliv, jednoduše máte dekorační svobodu.

Dokonalé světlo

Každý fotograf vám řekne, že fotoreportáž s přirozeným světlem je sice náročná, ale přináší své ovoce. Hra slunce, jeho plné světlo, západ, prodloužené stíny, to vše nabízí množství možností, aby vaše svatební záběry vypadaly opravdu úchvatně. Portrétní fotky v různých světelných podmínkách a v různých prostředích budou něco, co vám připomene krásu prvního manželského dne io mnoho let později.

Pokud děláte svatbu pro rodinný kruh, postačí i kabel s elektřinou vytažen z domu. Pokud to bude zahradní párty, je třeba myslet i na něco takového jako vlastní generátor. Zejména pokud bude hrát DJ, kapela a přidáte barevné i noční osvětlení .

Plán B

Vždy třeba mít záložní plán. Nemyslíme však na manželství, ale na svatební zábavu. I obloha bez mráčku se může zvrtnout na letní bouři a počasí si málokdo umí rezervovat na týdny či měsíce dopředu. Je proto vhodné postavit dostatečně velký stan, který v případě jasné oblohy lze stáhnout, nebo jej použít jako prostor pro kapelu, lehké občerstvení, případně na útočiště před sluncem . No a nad ránem ocení poslední tančící i to, že pod střechu nepadá rosa.

Reklama