Zaostřeno na prádlo

0
4
Reklama

Zaostřeno na prádlo: kvalitní vs. šetrné praní

Zamysleli jste se někdy nad tím, co definuje opravdu dobrou pračku? Už malé dítě by umělo odpovědět: aby dobře vyprala naše oblečení. Ale co na takovou otázku říkají odborníci? Nejmodernější prací technologie kráčejí s dobou v duchu hesla: vyprat kvalitně a zároveň šetrně!

Zdá se vám, že se to vylučuje? Recepty našich mám ohledně odstraňování silných skvrn říkali, že prádlo třeba ihned namočit do horké vody, na skvrnu nechat působit agresivní prostředek odstraňující nečistoty a třít kus ušpiněného látky o sebe, dokud nám ruce vládzu. Oblečení pak hodíme do pračky, opět na nejvyšší možnou teplotu a na co nejdelší prací program a doufáme, že na naší oblíbené světlé košili nezůstane flek natrvalo. Při tomto postupu existuje jistá šance, že se skvrny zbavíme. No v tom horším případě nám místo ní vznikne na tenoučké vrstvě bavlny od záplavě takové námahy díra. Výsledek? Košili můžeme vyhodit, nebo ji nadále používáme v domácnosti jako praktickou hadr.

Proč si to pořád děláme? Za oblečení míjíme ročně stovky eur, ale smíříme se s tím, že šatstvo je nepoužitelné už po pár vypráních. Dejte tomuto nákladnému životnímu stylu sbohem a pořiďte si pračku s technologií EcoBubble. Díky ní můžeme prát nejen šetrně, ale i kvalitně. Do prací lázně je vháněn kyslík, který aktivuje účinné látky pracího prostředku již při nižších teplotách. V bubnu pračky se vytvoří velké množství aktivní pěny, se kterou můžete snížit teplotu například z 60 ° C na 40 ° C, a to při dosažení stejného výsledku praní. Při extrémně znečištěné prádle nastupuje technologie BubbleSoak. Prádlo je namočená do aktivní pěny, která 30 minut působí na skvrnu a až potom následuje klasický prací cyklus. Samozřejmostí je opět důraz na šetrnost.

Pokud patříte mezi lidi, kteří chtějí vždy něco navíc, pračky Samsung řady WW6000 mají k dispozici kromě výše zmíněných funkcí speciální program SuperSpeed, se kterým plnohodnotné praní trvá jen 59 minut. A ještě bonus navíc, pračky Samsung garantují certifikovanou životnost motoru s digitálním invertorem a nabízejí něj až 10-letou záruku.

Za kvalitou praček Samsung řady WW6000 nezaostává ani jejich vnější provedení. Právě naopak, jejich dveře s křišťálovým leskem v průhledné bílé nebo oceánské modré barvě poskytují dokonalý estetický zážitek a každý domů naplní klidem oceánu. Speciální designovou inovací je praktická rukojeť, která je o 45 stupňů vyšší než na jiných pračkách, takže dvířka se otevírají mnohem jednodušší. Pokud chcete mít doma ten nejkrásnější spotřebič, stačí hledat označení designu Crystal Gloss. A ať si už pořídíte kteroukoliv pračku Samsung řady WW6000, vězte, že bude splňovat nejen nejvyšší nároky energetické třídy, ale i ty vaše!

Reklama