Změny v koupelně

0
20
Reklama

Vnést nádech romantiky a luxusu do vaší koupelny vám pomohou i drobné detaily, květiny, doplňky po babičce, ručníky s monogramem, vonné svíčky … Přinášíme vám návod, jak si vytvořit elegantnější koupelnu s pěti hvězdičkami.

Květiny

Jednoduché kytice jsou symbolem romantiky. Čerstvými květinami ve vázičky na polici či v zavěšené nádobce vnesete příjemnou jarní atmosféru i do malé koupelny. Můžete si vybrat z různých řezaných drobnějších druhů, které vás potěší na chvíli a podle nálady jejich obměňovat nebo se rozhodnout pro praktičtější rostliny v květináči, které navíc čistí vzduch.

Monogram

Možná považujete ručník s monogramem za staromódní, ve skutečnosti jsou obrázkové a vyšívané počáteční písmena vašeho jména v módě. Podle stylu koupelny si můžete vybrat typ písma – moderní, elegantní, klasické, rustikální, shabby chic či industriální.

Ozdobný závěs

Lehký závěs kolem vany nebo sprchového koutu rozhodně vnese romantický nádech do koupelny. Použijte bavlnu, len nebo tyl, žádaný účinek bude stoprocentní. Na okna koupelny či toalety můžete použít i samet. Pokud použijete stejnou paletu barev na různých textiliích v koupelně, které mají i různou strukturu, například samet, orgasmu, satén, o to víc to upoutá.

Vintage doplňky

Starodávné krabičky, kartáče ze stříbra, alpaky nebo skleněné nádoby s víkem naplňte kosmetickými tampony, voňavým mýdlem, pěnou do koupele … Nepřehánějte to ale s barvami. Pokud takové nic nemáte, vydejte se na bleší trh nebo burzy starých věcí a určitě tam najdete něco zajímavého k tomuto účelu.

Lampy

Vyzkoušejte velké, atraktivní visící svítidla místo nástěnných a koupelna zazáří. Pokud se vám podaří dostat lustr nad vanu nebo originální lampu visící vedle zrcadla, buďte si jisti, že koupelnu přemění na fascinující místo.

Romantiku par excellence vám nabídnou svíčky. Jejich teplé a měkké světlo doplňte vůní éterických olejů, tichou hudbou a nebudete prahnout po ničem jiném!

Relax

Zkuste dostat do koupelny pohodlné křeslo nebo malou pohovku. Nezapomeňte však, že musí být příjemné, měkké a neformální, aby vybízely k odpočinku a relaxaci.

Reklama